سردآوران نواندیش | درباره ما
132
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-132,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_right,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,transparent_content,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

       شرکت سردآوران نواندیش در راستای توسعه و پیشرفت روزافزون میهن اسلامی، اصول زیر را تبیین نموده و سرلوحه کار خویش قرار داده است:

بهبود مستمر سیستم مدیریت در ارتباط با مسائل زیست محیطی، و رعایت قوانین و مقررات و الزامات مربوطه

بهبود میزان رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش به ایشان.

آموزش مستمر پرسنل در سطوح مختلف و بالا بردن دانش فنی شرکت.

افزایش سطح کیفی محصولات و خدمات ارائه شده بصورت مستمر.

طراحی به روز شده و افزایش راندمان محصولات تولیدی.

تحقیق و توسعه در زمینه دانش و فن آوری روز دنیا و همچنین قطعات با کیفیت موردنیاز در خط تولید.

ایجاد مدیریت موثر ایمنی و سلامت جهت پیشگیری از بیماری و جراحت کارکنان و همچنین افزایش سلامت روحی و جسمی ایشان.

معرفی شرکت

      شرکت سردآوران نواندیش، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۹ با تمرکز بر طراحی، ساخت و نصب ماشین های برودتی حوزه صنعتی و تهویه مطبوع آغاز نمود. این شرکت پس از مدت کوتاهی توانست، گام های موثری را در خصوص توسعه کمی و کیفی فعالیت های خود بردارد. در این مدت شرکت سردآوران نواندیش با تکیه بر دانش فنی و نیروهای متخصص، و با تمرکز بر بهبود مستمر و گسترش فناوری ساخت و تولید، توانست سهم مناسبی از بازار صنعت برودت کشور و همچنین حوزه کشورهای منطقه را به خود اختصاص دهد، و به عنوان یکی از شرکت های معتبر در این زمینه، مطرح گردد.

پیام مدیریت:

     فعالیت اقتصادی، تنها راه توسعه یک کشور است و تولید صنعتی یکی از بهترین، و سازنده ترین جنبه های فعالیت اقتصادی می باشد. ما اعتقاد داریم، با عزمی هماهنگ  و حرکت در راه رسیدن به جایگاه واقعی کشور عزیزمان، می توانیم نقش خود را با اتکاء به مشتریان و نیروهای متخصص، و تاکید بر تحقیق و توسعه ارائه نماییم.

     آنچه از تعالی انتظار داریم:

  –  خلق ارزش های مطلوب برای مشتری

  –  رهبری دوراندیش و الهام بخش همراه با ثبات در مقاصد

  –  جلب مشارکت کارکنان

  –  تمرکز به وجود فرآیند های مرتبط با کیفیت محصول

  –  تولید محصول با کیفیت ایرانی